Download: Jak pozbyłam się TRĄDZIKU? (+ zdjęcia sprzed kuracji)

By Julia Caban

364,691

TIP: Right-click and select "Save link as.." to download video

Initializing link download... Initializing link download.....

Witajcie kochani! W tym filmiku podzielę się z Wami moją historią (ponad 10 lat walki z chorobą - trądzikiem) i jak udało mi się prostym sposobem pokonać trądzik.

PRYWATNE KONSULTACJE: http://www.juliacaban.pl/p/prywatne-konsultacje.html

Zobaczycie zdjęcia sprzed roku z widocznym trądzikiem na całej mojej twarzy. Moja cera była mieszana - tłusta w strefie T i sucha, przesuszona na policzkach. Aktualnie doprowadziłam moją cerę do takiego stanu, że mogę ją nazwać normalną - nie jest sucha ani tłusta :) Z przebarwieniami radzę sobie naturalnymi sposobami i widzę już ogromną poprawę! Miałam robione różne badania, które miały wskazać przyczynę choroby, nawet badania hormonalne, ale one nic nie wykazały. Do dermatologa chodziłam regularnie co 2-3 miesiące przez 10 lat. Wypróbowałam mnóstwo maści, kremów, leków, z tych popularniejszych były to: Epiduo, Differin, Skinoren, Aknemycin, Izotrex, Zinalfat, Duac, maść cynkową. Jedynie po kremie Skinoren widziałam lekkie polepszenie, ale niestety krótkotrwałe...
Jeśli chodzi o dietę to zrezygnowałam z jedzenia nabiału, ograniczyłam jedzenie mięsa. Staram się jeść jak najwięcej nieprzetworzonych produktów. Staram się pić conajmniej 2,5 l wody dziennie.

FILMIK Z MOJĄ AKTUALNĄ PIELĘGNACJĄ TWARZY: http://www.youtube.com/watch?v=X5aecCKXgl4
FILMIK Z O TYM JAK POZBYŁAM SIĘ BLIZN POTRĄDZIKOWYCH: http://www.getlinkyoutube.com/watch?v=tMvCnT9HzdE
JAKIEGO PODKŁADU UŻYWAĆ PRZY CERZE TRĄDZIKOWEJ? http://www.getlinkyoutube.com/watch?v=3esco677rK0

Żel aloesowy o którym wspominam jest z firmy Gorvita - dostępny najtaniej tutaj: http://bit.ly/1XfuQmf
Jedno opakowanie 150 ml starcza na około 3 miesiące.
Ta firma mnie NIE sponsoruje :) Polecam, bo uważam, że jest to dobry produkt!
TO NIE JEST LEK NA TRĄDZIK, ten żel mi po prostu pomógł podczas kuracji gdy z tłustej moja skóra zmieniła się w suchą!

Przed zastosowaniem żelu upewnijcie się, że nie macie uczulenia na aloes (lub inny składnik kosmetyku) - wypróbujcie na małym fragmencie skóry i sprawdzcie czy wszystko jest w porządku :)

Mój blog - http://juliacaban.pl
Jeśli lubisz mój kanał YouTube zapraszam również na:
Facebook - http://facebook.com/juliacabanblog
Instagram - http://instagram.com/juliacabanblog
Twitter - https://twitter.com/itsxjul

Subskrybuj moje kanały:
http://www.youtube.com/user/itsxjul
http://www.getlinkyoutube.com/user/JULtubeTV
http://www.getlinkyoutube.com/user/naZDROWIEtv

Informacja: Filmik niesponsorowany - wszystkie produkty, które pokazuję w tym filmiku zostały zakupione i opłacone przeze mnie.
Muzyka: Jahzzar - Siesta
Informacje tu zawarte służą wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, nigdy nie mogą zastąpić opinii pracownika służby zdrowia.
Słowa kluczowe: trądzik, jak pozbyłam się trądziku, jak zwalczyłam trądzik, jak pozbyć się trądziku, jak zwalczyć trądzik, jak pozbyłam się, pryszcze, pryszczy, wyprysków, wypryski, naturalne, domowe, metody, dermatolog, lekarz, silikony, alergie, alergia, kosmetyki, wysyp, chemiczne, walka, pokonać trądzik, hormony, badania hormonalne, przyczyna, co powoduje trądzik, co jest przyczyną trądziku, retinoidy, epiduo, cethapil, differin, skinoren, dieta, woda, nieprzetworzone produkty, skóra wrażliwa, cera mieszana, cera, sucha, tłusta, jak zmienić typ cery, blizny, blizny potrądzikowe, skóra skłonna do trądziku