Download: 25 LAT wolności w III RP - po prostu obejrzyj...

By podziemnaTV

195,259

TIP: Right-click and select "Save link as.." to download video

Initializing link download... Initializing link download.....

Manipulacja, hipokryzja i obłuda są w mediach wszechobecne. Czas zacząć się przed tym bronić... Wyłącz tv - włącz myślenie. WSPARCIE dla PodziemnaTV - http://podziemnatv.pl/

LINI do materiałów:
Bogusław Owoc odmawia przyjęcia orderu:
http://www.getlinkyoutube.com/watch?v=KDQQpCKvfdQ
Wywiad 1: http://vod.gazetapolska.pl/7187-tylko-u-nas-wstrzasajace-tak-wyglada-mechanizm-iii-rp#
Wywiad 2: http://vod.tvp.pl/audycje/publicystyka/jan-pospieszalski-blizej/wideo/15052014/14939412


"25 lat wolności" to hasło reklamowe promujące obchody 25 lat postkomunizmu w Polsce.
Postkomunizm to ustrój polityczno-gospodarczy obowiązujący w IIIRP od czasów tzw. "okrągłego stołu" - który polega na tym, że albo się przyłączysz do układu rozkradającego publiczne pieniądze Polaków - albo jesteś niszczony za pomocą siły aparatu państwa, mediów lub koneksji polityczno-biznesowych.
Matrix vs Rzeczywistość
25 lat wolności - to tak naprawdę 25 lat postkomunizmu.

Państwo - IIIRP - to aparat państwa, Sądy, Urzędy, ZUS, politycy w sejmie, itd. - a nie PR, slogany, spoty, hasełka, piękne słówka i bajki wypowiadane przed kamerami przez polityków i kwieciste przemówienia na uroczystych obchodach!

IIIRP to nasza szara codzienność i absurdalna rzeczywistość - a nie medialny reality show, który tworzą media i politycy.

Polska to nie kilkaset polityczno-medialnych celebtrytów brylujących w mediach - tylko 38 mln zwykłych ludzi, którzy codziennie muszą zmagać się z patologicznym prawem, przepisami, aparatem państwa i tzw. wymiarem sprawiedliwości - które stoją na straży pookrągłostołowego układu i podziału władzy i wpływów.