Download: Jak wykonać tynk o strukturze drewna?

By Tytan Professional

208,236

TIP: Right-click and select "Save link as.." to download video

Initializing link download... Initializing link download.....

O zastosowaniu kleju do styropianu oraz uszczelniaczu akrylowym Tytan EOS przy wykonywaniu tynku o strukturze drewna, można dowiedzieć się z filmu instruktażowego.

Film pokazuje wszystkie etapy wykonywania tynku o strukturze drewna. Do jego wykonania będą potrzebne m.in. deski, klej do styropianu EOS oraz akryl uniwersalny.
Klej poliuretanowy do klejenia płyt styropianowych jest dedykowany przy pracach ocieplających domy. Z kolei uszczelniacz Akryl uniwersalny będzie pomocny przy wypełnianiu szczelin.

Na filmie instruktażowym pokazano, jak przeprowadzać cięcia proste oraz kątowe deski EOS. Następnie aplikujemy klej do styropianu Tytan EOS i przyklejamy deskę do ściany. Po kilkudziesięciu sekundach należy odpowietrzyć klej EOS oraz dokleić kolejną deskę. Następnym etapem będzie wyrównanie powierzchni i krawędzi, a następnie wypełnienie przestrzeni między deskami uszczelniaczem akrylowym Tytan Eos. Finalną pracą jest silikonowanie i malowanie desek.

Zaprezentowany na filmie klej do styropianu oraz akryl uniwersalny, należą do produktów pozwalających na wykonanie opatentowanej powłoki tynku o strukturze drewna w technologii TISEREC w materiałach Tytan EOS.

Dowiedz się więcej o naszych produktach na stronach:

http://tytan.pl/pl/produkty/tytan-eos-klej-do-styropianu-/
http://tytan.pl/pl/produkty/akryl-uniwersalny/