Download: Al Pazar - Kenge per Parlamentin - Show Humor - Vizion Plus

By VizionPlusAlbania

63,517

TIP: Right-click and select "Save link as.." to download video

Initializing link download... Initializing link download.....

http://www.vizionplus.tv
https://www.facebook.com/albanianpazar
https://facebook.com/VizionPlusTV
https://twitter.com/VizionPlusTV
Nje shfaqje nga Agron Llakaj, me pjesemarrjen e Behar Mera, Xheni Hallulli dhe aktore te tjere te talentuar, ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.