Download: Dancing with the Stars 4 - Jonida dhe Armina - Nata e gjashte - Show - Vizion Plus

By VizionPlusAlbania

2,826

TIP: Right-click and select "Save link as.." to download video

Initializing link download... Initializing link download.....

http://www.vizionplus.tv
https://www.facebook.com/dancingwiththestars4
https://facebook.com/VizionPlusTV
https://twitter.com/VizionPlusTV
Nje patente e BBC Production dhe nje transmetim ekskluziv I Vizion Plus. Nje megashow qe ka thyer rekordet e audiences ne SHBA, Australi, Brazil, Britanine e Madhe, Itali, Gjermani, France etj dhe per 3 edicione me rradhe edhe ne Shqiperi. Show qe ka thyer çdo rekord, duke u shnderruar ne spektaklin me te ndjekur te te gjitha koherave ne mbi 47 vende te botes..