Download: KUMBA - polski zwiastun nr 2

By KinoSwiatPL

177,960

TIP: Right-click and select "Save link as.." to download video

Initializing link download... Initializing link download.....

Premiera: 11 października. Zwiastun komedii twórców KRÓLA LWA i ZAMBEZII z "wypasioną" polską obsadą: Robert Więckiewicz, Małgorzata Kożuchowska, Maciej Musiał, Sonia Bohosiewicz, Jarosław Boberek, Tomasz Karolak, Joanna Kulig, Klaudiusz Kaufman znany jako Melman z "Madagaskaru", Sławomir Pacek - Randy z "Uniwersytetu Potwornego" i Dariusz Błażejewski - Ważniak ze "Smerfów". Będzie się śmiało! O jakość dubbingu zadbało studio PRL, odpowiadające za rodzime wersje językowe hitów „Disco Robaczki", „Renifer Niko ratuje brata" i „Zambezia". Autorem dialogów jest Bartek Fukiet.

Twórcy nagrodzonego dwoma Oscarami „Króla Lwa" i jednego z największych przebojów roku w Polsce -- animacji „Zambezia", którą w naszych kinach zobaczyło blisko 600 000 widzów, zapraszają na najśmieszniejsze safari wszech czasów.

Wszystkie zwierzęta w Afryce wiedzą, że zebra bez pasów jest jak słoń bez trąby i lew bez grzywy. Kiedy jesteś zebrą i rodzisz się pasiasty do połowy, życie potrafi być bardzo skomplikowane. Na własnej, mało wypasionej, skórze przekonuje się o tym Kumba.

Odtrącony przez rodzinne stado, Kumba (Maciej Musiał) wyrusza na poszukiwanie magicznego źródła, w którym - jak głosi stara legenda - pierwsze zebry zyskały pasy. W wędrówce po Afryce towarzyszą mu nowi przyjaciele - nadopiekuńcza antylopa gnu Mama W. (Małgorzata Kożuchowska) oraz postrzelony struś Bradley (Jarosław Boberek). Wspólnie przeżyją mnóstwo przygód, spotkają wielu niezwykłych mieszkańców Afryki i zmierzą się z groźnym lampartem Fango (Robert Więckiewicz), który poluje na Kumbę, wierząc, że schwytanie wyjątkowej zebry da mu ponadzwierzęcą moc.

W oryginalnej wersji „Kumby" -- opowieści o zebrze, która jest łasa... pasy, głosów użyczyli m.in. tak znakomici aktorzy, jak Liam Neeson, Steve Buscemi i Laurence Fishburne. Polską, iście królewską obsadę filmu, nawiązującego do najlepszych tradycji kina familijnego spod znaku Disneya (autorem scenariusza jest scenarzysta „Króla Lwa"), współtworzy galeria znakomitości, składająca się na jeden z najbardziej spektakularnych krajowych dubbingów ostatnich lat! Prawdziwy popis aktorskiego kunsztu i talentu komediowego dają w nim Robert Więckiewicz, Sonia Bohosiewicz, Joanna Kulig, Jarosław Boberek oraz najulubieńsza serialowa rodzinka Polaków -- Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak i Maciej Musiał. Typowana przez The Hollywood Reporter do grona animowanych kandydatów do Oscara „Kumba" zagości w kinach 11 października.