Download: Sufity podwieszane - zobacz jak najtaniej można je wykonać

By Andrzej

800,617

TIP: Right-click and select "Save link as.." to download video

Initializing link download... Initializing link download.....

Więcej na moim blogu http://www.andrzej1.mojabudowa.pl/
Żeby się przekonać, czy sufit podwieszany na konstrukcji drewnianej jest tani, wystarczy porównać cenę mb łaty i mb profilu.
Podwieszany sufit na stelażu z drewna, to dobra alternatywa dla stelaży metalowych, tym bardziej, że nowoczesne narzędzia i materiały, np. wkręty poziomujące, taśma trennstreifen, automatyczne wsporniki do płyt gipsowych, ułatwiają montaż sufitu podwieszanego na konstrukcji drewnianej, znacznie skracają pracę oraz umożliwiają poprawne wykonanie sufitów - bez pęknięć i niekontrolowanych rys.

Jak zrobić sufit podwieszany na konstrukcji drewnianej, aby w przyszłości uniknąć pęknięć?

Przede wszystkim trzeba pamiętać, że konstrukcja ma być pływająca, nie powinno się jej skręcać "na sztywno", zachować szczelinę dylatacyjną między ścianą, a sufitem podwieszanym, zastosować taśmy przekładkowe, np. taśmę trennstreifen. Nie zastępować taśmy przekładkowej zwykłą taśmą papierową, ponieważ papier przykleja się do szpachli i akrylu i sufit będzie pękał.

Mam nadzieję, że ta filmowa instrukcja sprawi, że będziesz wiedział jak wykonać sufit podwieszany na konstrukcji drewnianej oraz pokaże plusy takiej konstrukcji.
Dodam jeszcze, że chętnie odpowiem na pytania.

Andrzej