Download: Barbie LPS Minişlere Yemek Yapıyor

By TumbikTV

815,681

TIP: Right-click and select "Save link as.." to download video

Initializing link download... Initializing link download.....

Bu videoda Barbie sevimli LPS miniş arkadaşlarına yemek yapıyor. Daha doğrusu yapmaya çalışıyor! Barbie yemeğe davet ettiği minişlere istediği yemekleri soruyor ve bu yemekleri hazırlıyor.

Ama sevimli LPS minişleri sürprizler bekliyor çünkü Barbie'nin dikkati biraz dağınık sanırım çünkü her zaman yaptığı yemekleri bir türlü istediği gibi yapamıyor. Daha fazla bilgi vermeyeyim de videonun sürprizi kaçmasın.

TumbikTV'ye ABONE OL, YENİ VİDEOLARDAN HEMEN HABERİN OLSUN!

Barbie LPS Minişlere Yemek Yapıyor videomuzu beğendiyseniz, TumbikTV kanalına ABONE olmanızı öneririz. Böylece çocuklar için hazırlanan eğlenceli, yeni videolarımızdan anında haberdar olabilirsiniz.

Unutmayın! - Sevgili çocuklar, hoşça zaman geçirmeniz için hazırlanan bu videoları büyüklerinizden izin alarak ve onların size söylediği sürelerde izlemeniz en doğrusudur. Oyuncakları sadece izlemek yerine, kendi oyuncaklarınızla kendi oyunlarınızı da oynamalısınız. Oyuncaklar hayal gücünüzü kullanmanız, kendi kendinize oynamanız ya da sevdiklerinizle birlikte eğlenmeniz için en güzel araçlardan biridir.

Müzik: istock.com/Cheeeechy